Vi finns här för dig

Hedera Assistans finns till hands och arbetar nära kunder, anhöriga och assistenter på olika orter i landet.

Ölands Köpstad

Adress: Brandstationsgatan, Ingång vid Apoteket, 386 31 Färjestaden

Telefon: 0485-303 77

Journummer: 0485 – 650 450. Tillgängliga 24 timmar om dygnet.

E-post: info@assistanspoolen.se

Helsingborg

Adress: O D Krooks gata 19 , 254 44 Helsingborg

Telefon: 042-442 27 40

Journummer: 0485 – 650 450. Tillgängliga 24 timmar om dygnet.

E-post: syd@assistanspoolen.se

Göteborg

Adress: Gruvgatan 19, 421 30 Västra Frölunda

Telefon: 031 – 711 15 50

Journummer: 031 - 711 05 55

E-post: assistans@livsanda.se

Vi på Hedera Assistans

Christer Ryder

VD | Assistanspoolen

0485 - 650 455 christer@assistanspoolen.se

Kalle Karlsson

Kundansvarig | Assistanspoolen

0485 - 650 457 kalle@assistanspoolen.se

Yasmine Schönström

Kundansvarig | Assistanspoolen

042 - 442 27 42 yasmine@assistanspoolen.se

Elin Karlsson

Kundansvarig | Assistanspoolen

0485 - 586 100 elin@assistanspoolen.se

Johanna Lewton

Kundansvarig | Assistanspoolen

0485 - 650 451 johanna@assistanspoolen.se

Mari Borglin

Verksamhet/löneadministratör | Assistanspoolen

0485 - 650 456 mari@assistanspoolen.se

Linda Stolpe

Verksamhetsadministratör | Assistanspoolen

0485 - 650 459 linda@assistanspoolen.se

Pernilla Lind

Verksamhetsadministratör | Assistanspoolen

042 - 442 27 41 pernilla@assistanspoolen.se

Susanne Nilsson

Receptionist | Assistanspoolen

0485 - 650 472 susanne@assistanspoolen.se

Nathalie Schulz

Ekonomi | Assistanspoolen

070-768 62 01 nathalie.schulz@hederagroup.se

Lisa Lund

Personalansvarig | Livsanda

0729-75 04 28 lisa.lund@livsanda.se

Camilla Hammarvik

Ekonomiansvarig | Livsanda

0766-35 94 85 camilla@livsanda.se

Matilda Håkansson

Personalkoordinator | Livsanda

0721-72 42 89 matilda.hakansson@livsanda.se

Malin Jörgensen

Kundansvarig | Livsanda

0733-21 12 24 malin.jorgensen@livsanda.se

Johanna Strid

Verksamhetsansvarig | Livsanda

0709-20 53 97 johanna.strid@livsanda.se

Linda Synneby

Ansvarig sökprocesser/Kundansvarig | Livsanda

0768-71 29 73 linda.synneby@livsanda.se

Ilse Benitez

Etablerare/Kundansvarig | Livsanda

0709-55 95 75 ilse.benitez@livsanda.se